Mahmut Serdar KOCADON
ÇALIŞMAYA DEVAM
07 Temmuz 2020 Salı

Değerli Üyelerimiz,

Bodrum Mavi Dergimiz sizlerle 96.kez buluşuyor.

2020 yılına hepimiz yeni umutlar ve heyecanlar, iyi temennilerle başlamıştık.  Ancak Ocak ayında Çin’de başlayarak, Mart ayında ise ülkemizi de etkisi altına alan covid-19 pandemisiyle karşı karşıya kaldık.

Ülke genelinde uygulanan önlemler, Muğla İlimiz ve Bodrum’da da oldukça yakından takip edildi. Bodrum Ticaret Odası olarak da bizler de öncelikle personelimiz, yönetim kadromuz ve üyelerimizin güvenliği için pek çok önlem aldık. Odamızda uygulanan hijyen önlemlerini artırdık, mesai saatlerimizi düzenledik, hizmetin devamlılığı için uzaktan çalışma uygulamasının yanında, personeli gruplara ayırarak Odamız faaliyetlerini sürdürdük. Bu aşamada tüm toplantı ve eğitimlerimizi de on-line olarak gerçekleştirdik.

Üyelerimizin menfaatleri, Bodrum’un ticari geleceğini sürdürmesi için pek çok çalışmanın temelini attık, lobicilik faaliyetleri ile başta krediler olmak üzere üyelerimizin sorunlarının çözümü için pek çok çalışma yürüttük.

Dergimizin bu sayısında başta pandemi süreci olmak üzere Odamız faaliyetlerinin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

2021 yılında pandeminin tüm etkilerinden kurtulmuş bir ekonomi içinde Bodrum’umuzun geleceği için çalışmaya devam edeceğiz.

Sağlıklı ve güzel günler temennisiyle.

 

Mahmut S. KOCADON

Yönetim Kurulu Başkanı

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI