SANAL FUAR ÜYELİK ADIMLARI
BODTO Web Portalına Üye olabilmek için Bodrum Ticaret Odası Üyesi olmak gereklidir ve yeterlidir. Buraya üye olmak (Sınırsız Üye olarak bütün üyelerimize) tamamen ücretsizdir ve üyelerimizin yararı gözetilerek oluşturulmuş ve geliştirilmeye devam etmektedir.
 
Üyelik adımlarına hızlıca bakacak olursak;
 
1) İlk adım olarak sayfanın sağ bloğunda bulunan 'üye giriş' panelinden 'üye olmak istiyorum' linkine tıklayınız,
 
 
2) Üyelik paketi olarak bütün üyelerimizin ücretsiz faydalanabileceği Sınırsız Paketi seçiniz,
 
 
 
3) Firma bilgilerinizi ve yetkili bilgilerini, sisteme giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi belirleyerek formu eksiksiz doldurunuz.
         
         
 
4) Üyeliğinizin bundan sonraki kısmı sistem yöneticisi tarafından incelenip onaylanması için bilgi@bodto.org.tr adresinden bilgi alabileceğiniz gibi 316 14 12 nolu telefondan da bizlere ulaşabilirsiniz. Kısa sürede üyeliğiniz onaylanacak ve sistemi kullanmaya başlayabileceksinizdir.
 
5) Üyeliğinizin onayı ile birlikte oluşturmuş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapabilir ve kontrol panelden gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
          
 
Kontrol panelini kullanarak firma bilgilerinizi oluşturabilir ve güncelleyebilirsiniz, sanal fuarda Türkçe ve İngilizce olarak yayınlanmanıza yarayacak irtibat bilgilerinizi ve firma tanıtım yazınınızı oluşturabilirsiniz, BODTO web sitesinde yayınlanması için personel ihtiyaçlarınıza yönelik eleman ilanı yayın talebinde bulunabilirsiniz ve arama sonuçlarında yer alacak şekilde Sanal Fuar da yerinizi almış olursunuz.
 
Her türlü bilgi ve destek için BODTO Bilgi İşlem birimi ile görüşebilirsiniz.
0 252 316 14 12
ÜYELERİMİZ