Mahmut Serdar KOCADON
Yenilikçi Bir Oda Vizyonu
27 Temmuz 2017 Perşembe

Değerli Üyelerimiz,

27 Mayıs 1977 yılında temelleri atılan Bodrum Ticaret Odamız, 40. yılını geride bırakırken, geldiği noktada birçok başarılı projenin ve faaliyetin gerçekleşmesinde yer almanın gururunu yaşıyor.

Sadece Ticaret Odası üyelerini değil, Bodrum"u da temsil eden kurum olarak BODTO, yenilikçi temellerle oluşturduğu yönetim politikası ile Bodrum geleceğinin ekonomisi için çalışıyor.

Bugüne kadar birçok başarının ve ilklerin Odası olan BODTO; meslek komiteleri, meclisi, yönetimi, çalışanları ve en önemlisi üyeleri ile fark yaratıyor. Örneğin; Bodrum Mavi Dergimiz değer yaratan önemli bir faaliyetimiz ve “Bodrum İş Dünyası ve Yaşam Dergisi” olarak 12 yıldır kesintisiz çıkan bir yayın olarak size ulaşıyor.

Bodrum Ticaret Odası"nın değerli mensupları,

Her zaman Bodrum ekonomisi kendi içinde değerlendirilmesi gereken, özel ve hassas değişkenlere bağlı gelişen bir ticari yapılanmadır. Bizler mevcut değerlerimizle farklı girişim fikirlerine, kadın ve genç girişimcilerimize destek vererek, geleceğimize yön vermeye çalışıyoruz.

Bu nedenle yürüttüğümüz bazı çalışmaların olumlu sonuçlarını uzun vadede görüyor olacağız.

Bodrum Ticaret Odası Yönetimi olarak;

Bodrum"u diğer turizm bölgelerinden ayıran özelliklerimize sahip çıkmalı ve doğru anlatabilmeliyiz. Bunu yaparken de tüm yeni iletişim kanallarını kullanmalıyız. Artık tercihleri belirlemede kullanılan mecralar arttıkça, doğru tanıtımın önemi de daha çok değer kazanıyor. BODTO olarak bunu pek çok platformda birçok faaliyetle zenginleştirmeye çalışıyoruz. Dergimiz içerisinde faaliyetlerimizin detaylarını görebileceksiniz.

Bir sonraki dergimiz çıktığında Odamız “Yeni Hizmet Binası” da tamamlanmış olacak. Üyelerimize verdiğimiz hizmeti daha üst seviyelere taşıyacağımız yeni binamızda görüşmek dileğiyle…

Tüm üyelerimize bol kazançlar temenni ederim.

En derin saygılarımla,

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI