Mahmut Serdar KOCADON
Bodrum Ticaret Odası Yeni Hizmet Binası
07 Kasım 2017 Salı

Değerli Üyelerimiz,

Bodrum Ticaret Odamız 40. Yılında yeni hizmet binası ile sizinle buluşmanın mutluluğu ve heyecanı içinde. 2015 yılından bu yana süren yeni hizmet binamız faaliyetlerimiz sonucunda 18 Eylül 2017"den itibaren tüm birimlerimizle hizmete başladık.

24 Eylül 2017"de gerçekleşen Yeni Hizmet Binamız açılışına teşrif eden Sayın Valimiz Esengül Civelek"e, TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu"na,TOBB Yönetim Kurulu Üyelerine, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar"a, Kaymakamımız Sayın Bekir Yılmaz"a, Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Kocadon"a, Bodrum Belediyesi Meclis Üyelerine, Muğla Odaları ve Borsası Başkanlarına, Genel Sekreterlerine Muğla ve Bodrum Kurum Yöneticilerine, Sivil toplum kuruluşları değerli yöneticilerine, Basınımızın güzide temsilcilerine, değerli üyelerimize ve Bodrum halkına şükranlarımızı sunarım.

Açılışa gösterilen ilgi bize iyi bir iş yaptığımızı bir kez daha gösterdi. 2005 yılında göreve başladığımız ilk dönemde Bodrum"un sadece ekonomik hayatına değil tüm sektörlere hitap edebilecek faaliyetlerimizi hayata geçirdik.

Bodrum Ticaret Odası Yeni Hizmet Binamız taşındığımız 4. Hizmet noktamız. Her bir değişim Bodrum"un ne kadar hızlı geliştiğini bize gösteriyor. Geleceğin Bodrum Ticaret Odası olmak için yürüdüğümüz bu yolda, geriye dönüp baktığımızda Bodrum Ticaret Odası 1 personeli ve 25 üyesi ile kurulmuşken, bugün 27 personeli 6.000 üyesi ile tarım ve balıkçılık kasabasından, ülkemizin turizm ve yaşam merkezi haline gelmiştir. Akreditasyon denetimlerinde en yüksek puanı alan Oda olarak tescillenen Odamız, her zaman daha ileri hedefiyle, kendini sürekli yenileyerek üyelerimize yeni binasında da en kaliteli hizmeti vermeye devam edecektir.

Bodrum 2017 yılını tamamlamaya hazırlanırken, 2016 yılına göre daha fazla yabancı ziyaretçiye ulaştık. 2018 yılı ise umuyoruz hepimiz açısından daha iyi bir yıl olacaktır. Değerli üyelerimizin açılışımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarım. Daha bir çok faaliyetimizde bir araya gelmek dileğiyle…

En derin sevgi ve saygılarımla.

 

Mahmut S. KOCADON

Yönetim Kurulu Başkanı

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI