Mahmut Serdar KOCADON
2019 SEZON DEĞERLENDİRMESİ
28 Kasım 2019 Perşembe

Bodrum Ticaret Odası adına tüm Bodrumlulara, üyelerimize yoğun geçen bir turizm sezonunu tamamlayıp, yine Bodrum’u tercih eden ziyaretçilere unutulmaz tatil anıları yaşattıkları için teşekkürlerimi sunuyorum.

Ticaret Odaları içinde hala yayın hayatına devam eden ender yayınlardan olan Bodrum Mavi ile siz değerli üyelerimize hem Odamız faaliyetlerini anlatırken, hem de sektörel önemli bilgiler aktarmaya çalışıyoruz.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde deniz turizmi, talebin en yüksek olduğu turizm dallarından birisi olup, yüksek gelir grubunda hizmet sunan bir alternatif olarak dünyada öne çıkmaktadır.

Turizmcilerimiz başta olmak üzere Bodrum’daki tüm sektörlerimizin 2020 yılından umutla planlama yapmakta. Bodrum Ticaret Odası olarak işletmelerimizin gelecek 10 yıllarını planlamasını, karşılaşılabilecek tehdit ve riskleri önceden belirleyerek, gerekli önlemleri alarak planlı çalışmaları gerektiği konusunu özellikle vurgulamak istiyorum.

2019 yılı faaliyetlerimiz ve Bölgemizle ilgili haberlerin yer aldığı Dergimizi siz üyelerimiz için 93. Sayısıyla huzurunuzda. Keyifli okumalar dilerim.

En derin sevgi ve saygılarımla,

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI