İlhan ERSAN
ULUSLARARASI ODA OLMA YOLUNDAYIZ
01 Şubat 2019 Cuma

Bodrum Ticaret Odası olarak Eylül 2017’den bu yana tüm kurullarımız ve birimlerimizle birlikte yeni binamızda hizmet vermekteyiz. Üyelerimiz ve kamuoyu tarafından da beğeni gören yeni hizmet binamızda 1 yılı aşkın süredir hizmet veriyor olmak hepimiz için gurur verici. Öyle ki bu bina da Meclisimizle birlikte birbirinden önemli karara imza atarak Yarımadamızın gelişimine katkı sunuyor, ticari hayatta da sürdürülebilirliği sağlamak için çalışıyoruz.

Bodrum Ticaret Odası olarak paydaşlarımızla birlikte fikir alışverişinde bulunarak ortak yol alıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı kurum kuruluşlarla sürdürdüğümüz lobicilik faaliyetleri ile stratejik hedeflerimize artık daha da yakınız, 2018 yılında kurduğumuz yeni işbirlikleri ile uluslararası bir Oda olma yolunda ilerlemekteyiz.

Tüm bu gelişmeler sırasında bizlere her zaman destek olan gerek Oda Yönetimimiz gerekse personelimiz özveriyle çalışmaya devam ederken Bodrum Ticaret Odamızın değerli Üyeleri de kazandıkları her başarı ile bizleri daha da güçlü kılıyorlar.

Bodrum Mavi Dergimiz ise 12 yıldır yayınlanmaya devam ederek bizlere kendimizi daha iyi anlatma, üyelerimize ulaşmak alternatif bir kanal imkanı sunuyor.

90. sayımıza girdiğimiz bu E-dergimizde dosya haber olarak iş dünyasının getirdiği stresin sağlık üzerine etkilerini azaltmak için bilirkişilerden edindiğimiz kıymetli bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Keyifle okumanızı ümit eder, bu vesileyle 2019 yılının Bodrumumuz, üyelerimiz ve ülkemiz için huzurlu ve bereketli geçmesini dilerim.

 

Saygı ve Sevgilerimle,

 

İlhan ERSAN

Meclis Başkanı