İlhan ERSAN
Bodrum'a Yakışır Hizmet
07 Kasım 2017 Salı

Değerli Üyelerimiz, Sevgili Bodrumlular,

 

24 Eylül 2017"de Bodrum ticari hayatı ve Bodrum halkı adına gurur verici bir gün yaşandı. Hep birlikte Bodrumumuza yakışır yeni ticaret odası hizmet binamızın açılışını yaptık.

İzninizle sizlerle burada yakın zamanda yaşadığımız bir olayı paylaşmak istiyorum:

Tarih: 24 Şubat 2017

Yer: Ankara TOBB Merkez Binası

TOBB akreditasyon ödül töreninde Bodrum Ticaret Odası olarak yerimizi aldık. Sıra ödül alanların açıklanmasına geldiğinde BODTO tüm Odalar içinde en yüksek puanla “A” kategorisinde akredite edildiğinde ve biz Sayın Bakanımız ve TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu"nun elinden plaketimizi aldığımızda yaşadığımız gururu ama bunun yanı sıra salondaki yüzlerce Oda ve Borsa Başkanının yüzlerdeki hayret ifadesini unutamam. Şimdiye dek ağırlıklı olarak doğal güzellikleri, tarihi ve eğlence yaşamıyla bir dünya turizm kenti olarak bilinen Bodrum"un ticari hizmet kalitesinde de bu denli önemli bir seviyeye ulaşması belli ki herkeste bir şaşkınlık yaratmıştı.

Tek önemli eksiğimiz vardı, BODTO hizmet kalitesiyle örtüşmeyen hizmet binamız çok gerimizde kalmıştı. Meclisimizde oybirliğiyle alınan kararla proje yarışmasında belirlenen özellikler çerçevesinde beklenenden çok daha kısa bir sürede inşaatımızı bitirerek yeni binamızı Bodrum ticari hayatının ve Bodrum halkının hizmetine sunmayı başardık.

Bu noktada arsa tahsisinde ve yapım aşamasında bize büyük desteği olan Bodrum Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerine, TOBB Başkanı ve Yönetimine, inşaatı üstlenen firmaya ve Bodrum Ticaret Odası Meclis Üyelerine şükranlarımı sunar, yeni hizmet binamızın Bodrum"a hayırlı olmasını dilerim.

 

Saygı ve sevgilerimle,

 

İlhan ERSAN
Meclis Başkanı