İlhan ERSAN
BODTO Seçimi ve sonrası
13 Haziran 2013 Perşembe

Değerli Üyelerimiz, Sevgili Bodrumlular,

12 Mayıs'ta gerçekleştirdiğimiz Ticaret Odası seçimleriyle Bodrum'un ticari hayatında yeni bir dönem başladı. Öncelikle bu dönemin tüm Bodrum'a, Bodrum'un ticari hayatına ve Ticaret Odamıza hayırlı olmasını diliyorum. 

Seçim öncesi ve sırasında yaşananlar, bu mücadelede yer alan her iki grubunda ortaya koyduğu başarılı çalışmalar, zaman zaman yaşanan kimi sürtüşmeler, ama hiçbir zaman birbirini kırmamaya özen gösteren adaylar, Bodrum'un ve Bodrum ticari hayatı içinde yer alan aktörlerin demokratik seviyesini göstermesi bakımından belki de tüm ülkeye örnek olacak güzellikteydi.

Bodrumumuz salt doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile değil aynı zamanda bu demokratik olgunluğuyla da gönülleri fethetmesini bilmiştir.

Yeni oluşan Bodrum Ticaret Odası Meclisi her biri kendi alanlarında deneyimli, başarılı ve itibarlı iş adamlarından oluşmaktadır. Önümüzdeki dönem meclis toplantıları değişik fikirlerin, görüşlerin ortaya konulacağı, kimi zaman belki de sert tartışmaların yaşanacağı ama sonuçta Bodrum yararına projelerin üretileceği toplantılar olacaktır.

Bu inançla ve böyle değerli kişilerden oluşan bir meclisin içinde yer almaktan duyduğum gururla tüm meclis üyelerine ve deneyimli BODTO  personeline verimli bir çalışma dönemi temenni ediyorum.

Saygılarımla,

İlhan Ersan

Meclis Başkanı