Duyuru Arşivi
BODER’İ TEBRİK EDERİZ
Değerli Üyelerimiz,
02.06.2023 17:19

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri olan 13’üncü QM– Quality Management Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Antalya’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bodrum Otelciler Derneği (BODER) QM Special kategorisinde özel ödülü aldı. Törende konuşan BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz, “Bu ödülü Bodrum için çalışan, Bodrum’a gönül veren herkes adına alıyorum” dedi.

Türk turizminin Oscar’ı olarak tanımlanan Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri olan 13’üncü QM – Quality Management Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Antalya’da düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu. Toplam 12 ana kategoride 74 farklı dalda kişi ve marka QM Ödülleri'ne layık görüldü. QM ödül töreninde Türkiye'nin dört bir yanından turizm endüstrisi profesyonelleri ve paydaşlarının bir araya geldiği.

Gecede BODER’e QM Special özel ödülü takdim edildi. Ödülü BODER Başkanı Ömer Faruk Dengiz alırken, geceye katılan turizmciler Dengiz’i başarıları için kutladı. Törende konuşan Dengiz, “Bu etkinliğin sloganı 'be the best ' yani anlamı, en iyisi ol. Aslında bu gece en iyi sizlersiniz, biz ödülü alan değiliz, iyi ki varsınız. Bodrum için çalışan, Bodrum’a emek veren herkes adına bu ödülü alıyorum. Bodrum’u ve turizmi güzelleştirmek için çok daha fazla çalışacağız.”dedi.

BODTO Başkanından tebrik

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da aldıkları ödül sebebiyle BODER Yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

ad695fcc-ecbd-44b6-926b-a30051dc83cd.jpg