BODTO Haberleri
İŞ İNSANLARI DERNEĞİ KURULUŞ GECESİNE KATILDIK
Değerli Üyelerimiz,
21.06.2022 15:23

Bodrum İş İnsanları Derneği’nin kuruluş gecesi ve dernek binasının açılışı görkemli bir organizasyon ile gerçekleşti Geceye katılan Meclis Başkanı İlhan Ersan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon İş İnsanları Derneği Başkanı Mete Yılanlı nezdinde tüm yönetimi tebrik ederek yeni dernek binasının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Dernek binasının açılışına katılan isimler arasında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Ummahan Yurt, Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, dernek üyeleri ile çok sayıda iş insanı yer aldı.

Başkan Kocadon dernek vizyonuna dikkat çekti

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, dernek binalarının aynı zamanda o kurumun vizyonunu da ortaya koyduğunu belirterek şunları kaydetti: “Bodrum İş İnsanları Derneği’nin vizyonunu kutlamak istiyorum. Dernek binanızın arkasındaki manzara sizlerin vizyonunun ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Bu görüş açısı, sizlerin Bodrum için ne kadar faydalı, ne kadar yararlı olacağınızı gösteriyor. Böyle bir derneği Bodrum’da kazandırdığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Umarım bundan sonra hep beraber güzel ve Bodrum’a yakışan işler yaparız.”

Marka değerini yükseltmeyi hedefliyorlar

Bodrum İş İnsanları Derneği Başkanı Mete Yılanlı ise yaptığı konuşmada Bodrum’un marka değerini daha da yükseltmeyi hedeflediklerini belirterek, “Geçmişte birçok değere sahip olan, birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış, geçmişi kadar geleceği de çok kıymetli olan Bodrum için, iş insanları olarak elimizi taşın altına koyduk ve şuanda bizi burada bir araya getiren Bodrum İş İnsanları Derneği için bir yola çıktık. Kuruluş gecemiz ve dernek binamızın açılışında yanımızda olarak bizlere destek olduğunuz için herkese tüm dernek üyeleri adına teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.