BODTO Haberleri
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN BODTO’YA ZİYARET
Değerli Üyelerimiz,
07.02.2020 15:03

07 Şubat 2020 Cuma günü Muğla Büyükşehir Belediyesi heyeti Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon’u ziyaret etti.

Ziyarette Muğla Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığından Deniz Yaşar, Ulaşım Dairesi Başkanlığından Serdal Argen, MUSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Aktürk, MUSKİ Atık Su Arıtma 1.Bölge Şube Şefi İsmet Güralp ile Halka İlişkiler Şube Müdürlüğünden Onur Gökmen Bodrum ve Muğla genelinde yürüttükleri çalışma ve projeleri BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ile paylaştı.

2014 yılında Muğla İlimiz Büyükşehir statüsüne geçmiş, bu süreçte kurumsal yapısını tamamlayan Muğla Büyükşehir Belediyesi, yürüttüğü çalışmaları, kurumların beklentilerini öğrenmek üzere yaptığı ziyaretlerden dolayı teşekkür eden BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon, “ Bodrum’un nüfusu 180 bine ulaştı. Bodrumlular çeşitli taleplerin karşılanması için bizlere de ulaşıyor. Bu vesile ile sizlerle bunu paylaştık. Atık su bedelinin yüksek olması nedeniyle işletmelerimiz ve vatandaşlarımız zorlanmaktadır. Gelecek dönemde büyük yatırım projeleri ile Bodrum’da yaşam kalitesini artırmalıyız.” diyerek görüşlerini dile getirdi.

Yapılan görüşmelerden sonra ziyaret son buldu.