BODTO Haberleri
BODRUM GULETLERİ İSTANBUL’U BÜYÜLEDİ
Değerli Üyelerimiz,
15.10.2018 10:51

Ege ve Akdeniz'in en büyük deniz festivali The Bodrum Cup, 13 Ekim Cumartesi günü İstanbul ayağı ile başladı. Bodrum guletleri İstanbul Boğazı'ndan geçerken eşsiz görüntüler oluşturdu.

              

Boğaz'daki korteji Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Onursal Başkanı Erman Aras ve Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Sülayman Uysal ile ekibi başta olmak üzere çok sayıda davetli ve denizci izledi. 
               

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon bu organizasyonun destekçileri arasında yer almaktan mutluluk duyduklarını belirterek şöyle konuştu: “Bodrum yapımı ahşap teknelerimizi İstanbul Boğazı'nda görmek bu etkinliğin 30 yıl süreyle ne kadar geliştiğini de gösteriyor. Bunu başarmak hiçte kolay değil, ancak Bodrumu gönülden seven insanlar el ele verince de işte böyle büyük başarılar ortaya çıkıyor. Destek veren herkesi gönülden kutluyor, tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum.”.

15 Ekim'de Kalamış-Kınalıada-Kalamış etabından sonra Marmara Adası, Babakale, Midilli, Sakız ve Samos noktalarından geçerek organizasyonun İstanbul bacağının platinium sponsoru olan Yalıkavak Marina'ya varılacak. Program hakkındaki detaylar için www.bodrumcup.com adresini ziyaret edebilirsiniz.