BODTO Haberleri
EYLÜL AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTIMIZI YAPTIK
Değerli Üyelerimiz,
03.10.2018 12:23

Bodrum Ticaret Odası 2018 Eylül Ayı Meclis Toplantısı BODTO Meclis salonunda yapıldı. Meclis Başkanı İlhan Ersan'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç tarafından Eylül ayı faaliyetleri sunuldu.

Bundan sonra Bodrum'un turizm ve ticaret hayatında karşılaşılan güçlükler ve çözüm önerileri tartışılarak Ticaret Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi ile yapılacak yazışma ve iletişim konuları görüşüldü.

Toplantıda söz alan Meclis Üyeleri Bodrum gündeminde yer bulan etkinlik ve organizasyonları değerlendirirken Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Serttaş ile Meclis Üyesi Ali Rıza Akdolu motosikletle Bodrum'dan yola çıkarak yaptıkları 6.000 km'lik Türkiye seyahati gözlemlerini ve bu gezide diğer Ticaret Odalarına yaptıkları ziyaretleri aktardı.

Ayrıca turizmdeki teknolojik gelişmeleri ve altyapı konularını görüşen Meclis Üyeleri,  13-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek Bodrum Cup hakkında da fikir belirterek kış döneminde gerçekleştirilecek kaliteli organizasyonların önemine dikkat çektiler.