BODTO Haberleri
BODTO’DA E-TİCARET KONUŞULDU
Değerli Üyelerimiz,
13.09.2018 11:15

n11.com Yönetici Heyeti 12 Eylül Perşembe günü Bodrum Ticaret Odası Genel Sekreteri Prof. Dr. Fuat Önder'i makamında ziyaret etti. n11.com'un CEO'su Won Yong Jo, Genel Müdür Yardımcıları Kiho Lee ile Örpen Koçak, Ege Bölge Müdürü Burak Boran, Lojistik & Bölge Yönetimi Direktörü Ramazan Altinay Genel Sekreter Önder'e çalışmaları hakkında bilgi verdi. Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder e-ticaretin satış pazarını genişletmedeki önemine değinerek, Bodrum'da üretilen ürünlerin bu aracılıkla tanıtılmasına imkan yaratılabileceğini belirtti ve Bodrum'da tanıtım imkanı yakalayamayan turizm ürünlerinin dahi bu web sitesi aracılığı ile pazarlanabileceğinin altını çizdi.

Ziyarette Güney Kore'den gelen Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'ya Bodrum Yarımadası'ndaki sektörlerin ticari potansiyelleri ve buradaki turizm faaliyetleri tanıtıldı. Genel Sekreter Önder ile Yarımadanın ticaretinin dijital ortamda e-ticaret ile nasıl geliştirilebileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. n11.com'un satış stratejileri içerisinde Yarımadadaki butik otellerin de değerlendirilmesini öneren BODTO Genel Sekreteri bu aracılıkla sitenin derecelendirme sistemi sayesinde kalitenin de arttırılabileceğine vurgu yaptı.

Koreli yetkililer görüşme sırasında not alarak Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder'in tavsiyelerini kayda geçti ve kendisine verdiği bilgiler nedeniyle teşekkürlerini sundu.

Görüşmenin ardından BODTO Konferans salonunda e-ticaret eğitimi verilirken sektör temsilcileri katılımcıların sorularını yanıtladı.