Duyuru Arşivi
TİCARET BAKANLIĞI İHRACAT SÜREÇLERİ VE DEVLET DESTEKLERİ EĞİTİM PROGRAMI
Değerli Üyelerimiz,
23.02.2024 14:51

Ticaret Bakanlığımızca 5-6-7 Mart 2024 tarihlerinde “Ticaret Bakanlığı İhracat Süreçleri ve Devlet Destekleri Eğitim Programı” görselde verilen program akışı çerçevesinde çevrimiçi olarak düzenlenecektir.

Programa katılım ücretsizdir. Katılım sağlayabilmek için https://egitimbasvuru.ticaret.gov.tr/ adresindeki bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulması ayrıca aynı mail adresi ile farklı kişilerin başvuru yapmaması önem arz etmektedir. Mail adreslerinin hatalı olması durumunda bağlantı linki katılımcılara iletilememektedir. Başvuru ve toplantıya giriş esnasında kullanılan mail adresleri aynı olmalıdır.

Başvuru sonrası herhangi bir onay maili iletilmeyecek olup bağlantı linki, başvuru sağlayan kişilere eğitim günlerinde gönderilecektir.

Eğitim programının sonunda (7 Mart 2024 saat 13.00’te), zoom üzerinden on sorudan oluşacak çoktan seçmeli bir sınav gerçekleştirilecek olup, sınavda en az yüzde elli başarı gösteren katılımcıların mail adreslerine dijital Başarı Belgesi gönderilecektir.

02-010.jpg

03-008.jpg