BODTO Haberleri
BODTO ÜYELERİ KÜREK ŞENLİĞİNDE BULUŞACAK
Değerli Üyelerimiz,
09.02.2024 15:12

Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Halikarnas Kürek Kulübü iş birliği ile 14 Nisan Pazar günü “BODTO Üyelerine Özel Kürek Şenliği” düzenlenecek.

“Bodrum Yarımadası doğal güzellikleri ve turizm alternatifleri ile her zaman bizlere yeni bir vizyon açmaktadır. Bu etkinlik ile Bodrumlu işletmelerimizin takım olma bilincinin artırılması, kürek sporunun tanıtılmasının yanında, üyeler arası birlikteliğin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır.” diyen Bodrum Halikarnas Kürek Kulübü Başkanı Celal Gürsoy etkinliğe katılım için en az 10 ders kürek dersi alınmasının şart olduğunu belirtirken ders ücretlerinin Bodrum Sağlık vakfına Bağış olarak yatırılması gerektiğini belirtti. Son kayıt tarihinin 26 Şubat Pazartesi olduğunu da hatırlatan Gürsoy 20 yaş ve üzeri herkesin şenliğe katılabileceğini söyleyerek antrenmanların ve şenliğin Bitez koyunda 1000 m’lik parkurda yapılacağını açıkladı. 

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon “Düzenleyeceğimiz kürek şenliği ile üyelerimizi spora teşvik etmek ve onlara farklı bir alanda deneyim kazandırmak istedik. Su sporları Bodrum’a çok yakışıyor, kürek sporu da bunlardan biri. Üyelerimizi bu sporu deneyimlemeye davet ediyoruz.” derken Bodrum Halikarnas Kürek Kulübü’ne iş birliklerinden dolayı teşekkür etti.

39-003.jpg

Kürek Şenliği

Tarih: 14 Nisan

Son Kayıt Tarihi: 26 Şubat

Yer: Bitez koyu

İletişim ve kayıt: 0530 938 19 20

 

KÜREK ŞENLİĞİ KATILIM ŞARTILARI VE DETAYLAR İÇİN tıklayınız

38-004.jpg