Duyurular
OASİS’TE DOĞALLIĞA DAVETLİSİNİZ!
Değerli Üyelerimiz,
03.10.2019 14:26

OASİS’TE DOĞALLIĞA DAVETLİSİNİZ!

“Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum ve çevre şehirlerde bulunan birbirinden lezzetli ve doğal ürünleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. 5 – 6 Ekim 2019 tarihlerinde, Oasis Heykelli Yol’da, farklı bölgelerde üretilen doğal bakım ürünleri, Bodrum’un değeri olan zeytin ve zeytinyağı, doğal ve sağlıklı yiyecekler gibi birçok ürün Doğal Ürünler Pazarı’nda bir araya geliyor.”

Bodrum’un yaşam merkezi Oasis Bodrum Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Bodrum’da ve çevre şehirlerde bulunan yerel üreticilere ait doğal ve organik ürünleri en lezzetli haliyle ziyaretçileriyle buluşturacak. Doğallığın ve tazeliğin ön planda olacağı etkinlik Oasis Heykelli Yol’da, 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

İki gün boyunca, Less Sürdürülebilir Yaşam Gereçleri, Bodrum Mandalina Evi, Bi Tat Gümüşlük, Aydoğan Tuz, Fundalık Alaçam Köyü, Bodrum Kuru Meyve, Vasilika, Bodrum Tatları, Bizim Bostan, Bionaturel, Bodrum’da Bitki Peyzaj, Kayaoğlu Süt Ürünleri, Mutlular Tarım Ürünleri, Fatma Doğal Ürünler, Yeşil Tarla, Fatma Doğal Ürünler, Doğal İnci gibi üreticilerin satışa sunacağı zeytinyağı, doğal reçel, tuz, doğal içerikli un çeşitleri, kurutulmuş meyveler, doğal kahvaltılık ürünler, doğal soslar, doğal bakım ürünleri, organik sebzeler, sürdürülebilir yaşam gereçleri gibi birbirinden lezzetli ürünler ve daha birçok ürün ziyaretçileriyle buluşacak.

Sağlıklı yaşamın ilk ve vazgeçilmez adımı olan doğal ürün tüketiminin önemini vurgulayan etkinlikte 7’den 70’e herkes için doğal ve organik ürün sunulacak.

İletişim
Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi Halkla İlişkiler Departmanı
Tel: 0 252 317 00 02  ( 2 hat )  Dâhili:  39 & 34 & 22 Faks: 0 252 317 11 00
www.oasisbodrum.com