Duyurular
TED BODRUM KOLEJİ TÜM BODRUM HALKINI ‘ZEKİ MÜREN GECESİ’NE DAVET EDİYOR
Değerli Üyelerimiz,
03.12.2015 16:32

Çocukluğumuzda, siyah beyaz televizyon döneminde; ne zaman Zeki Müren çıksa gürültüyle konuşan insanlar, çocuklar; birden susar, derin bir büyüye kapılmış gibi huşu ile o muhteşem sesin tatlı çağrısına kapılırlardı. Hanımlar mutfaklardan koşarak gelir, tüm dünya susar, herkes nefesini tutar ve dinlerdi Zeki Müren'i...

Sesi ve sanatı öylesine büyük bir cömertlikle bağışlanmıştı ki kendisine, bu sesin karşısında susmak ve o seste erimekten başka bir şey gelmiyordu elimizden. Kelimeleri özenli telaffuz edişinde bir İstanbul kültürü sesleniyordu. Nezaketi ve sahnesine gösterdiği özense yıllarca anlatıldı.

Türkiye'nin Sanat Güneşi, unutulmaz ses Zeki Müren 84. yaş gününde TED Bodrum Koleji'nde anılacak.

TED Bodrum Koleji Konferans Salonu'nda düzеnlеnеcek prоgrаmdа sеvilеn sanatçının eserlerini öğrenciler ve öğretmenler seslendirecek. Sanatçının yaşamından kesitlerin de sunulacağı, tüm Bodrum halkının davetli olduğu gece 7 Aralık 2015 Pazartesi günü, saat 19:00'da sergilenecek.

Zeki Müren'i hep birlikte anmak ve Türk halkına kazandırdığı o muhteşem şarkıları öğrenci ve öğretmenlerin sesinden tekrar dinlemek için; tüm Bodrum halkı Zeki Müren Gecesi'nde bir araya gelecek.