BODTO Haberleri
BODRUM’A BİRLİK BERABERLİK YAKIŞIYOR
Değerli Üyelerimiz,
23.02.2018 17:27

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, 9-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CNR fuar merkezinde düzenlenen 13. Avrasya Boat Show fuarına Bodrum standı bünyesinde katılan firmalara teşekkürlerini sundu.

Roda Yat, Ege Yat, Grupola Fortune, Ada Yat, Riva Yat, Kobra Yat, Salmakis Yatçılık ve Tiger Yat firmalarının fuar süresince bölgenin üretim ve hizmet kalitesi temsil ettiğine dikkat çeken BODTO Başkanı, firmaların fuar süresince işbirliği içinde çalıştığına işaret ederek, Bodrum'a birlik beraberliğin yakıştığını belirtti.

 

Roda Yat tersanesinde üretilen Perla 48 ve Tiger Yat firmasının ürettiği Anatolia isimli tekneler fuarda sergilenirken binlerce kişinin bu tekneleri gezerek bilgi alması dikkat çekti. Fuarda lobster tarzı Bodrum yapımı Perla 48 teknesi Türk bir iş adamı tarafından satın alınırken, yatın Bodrum'da demirleyerek diğer hizmetlerini de Bodrum'dan sağlayacağı belirtildi.

 

 

-Bodrumun marka değeri korunmalı.

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon da başarılarından dolayı firmaları tebrik ederek, “Önemli olan Bodrum'un adını her alanda dünyaya duyurmak. Fuarlar yarımadamızın prestiji için her zaman önemli, bizler de bu doğrultuda imkanlarımız çerçevesinde fuarlara katılım sağlıyoruz ve hep Bodrum'un adını ön plana çıkarıyoruz. Bodrum bir markaysa bu markanın değerini iyi bilmeliyiz.” dedi.

 

Fuarın ön rezerveler için katkı sağlaması bekleniyor.

Fuara katılarak teknelerini tanıtmanın markaları için ticari anlamda büyük katkısı olduğuna işaret eden Bodrumlu firmalar, 1. holde 10 gün boyunca Bodrum standında önemli iş görüşmeleri yaptıklarını açıkladılar. Bakım-onarım ve çekek yeri konusunda da talep alan firmalar gelecek sene de Bodrum Ticaret Odası bünyesinde fuara katılmak istediklerini açıkladılar.