Fuarlar
EMITT (31 Ocak - 03 Şubat, 2019)

TURİZM SEKTÖRÜNÜN BULUŞMA NOKTASI

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri olan, Türkiye ve dünya turizm sektörünü aynı platformda bir araya getiren sektörün en önemli uluslararası buluşma noktası EMITT Turizm Fuarı 21 yıldır sektöre yeni iş ve işbirliği fırsatları sunan turizm zirvesidir. 16 yıl içerisinde dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla bölge sektörünün büyümesine doğrudan katkı sağlıyor.

20 YILLIK UZMANLIKLA, ULUSLARARASI BİR İŞ PLATFORMU 

Emitt Turizm Fuarı sadece Türk turizm sektörünün değil, dünya turizm sektörünün en büyük buluşma noktasından biri. Her yıl 80’den fazla ülkede ziyaretçi ve katılımcıları bir araya getiren bir iş platformudur.
 

HEM PROFESYONEL , HEM TATİL ZİYARETÇİSİ

EMITT, turizm sektörü profesyonellerinin bir araya geldikleri ticari bir platform olmasının yanı sıra tatil tüketicileri de fuarı ikinci gününden sonra ziyaret edebiliyor.
EMITT’te 80 ülkeden ziyaretçiler, kalıcı iş fırsatları yakalıyor, erken rezervasyon kampanyaları ile daha uygun fiyatlarla tatillerini gerçekleştirebiliyor.

ÜRÜN GRUBU ÇEŞİTLİLİĞİ
Konaklama turizmden otel ekipmanlarına , eğlence turizminden sağlık&spa turizmine 13 farklı ürün grubu Emitt’te sergileniyor. Salonlar ürün grubu kırılımına göre düzenlenerek ziyaretçilerin daha verimli bir fuar geçirmesi sağlanıyor. Ürün gruplarından bazıları;

  • Konaklama Turizmi
  • Seyahat Hizmetleri
  • Sağlık & Spa Turizmi
  • Ulaşım Hizmetleri
  • Bilişim & Yazılım Hizmetleri
  • Organizasyon Hizmetleri
  • Ulusal ve Uluslar Arası Tanıtma Büroları Ve Sivil Toplum Kuruluşları
  • Eğlence Turizmi
  • Otel Ekipmanları
  • Finans, Sigorta ve Denetim Hizmetleri

 
  FUAR BİLGİLERİ

•Fuar Tarihleri: 31 Ocak - 03 Şubat, 2019 (Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar)
•Fuar Saatleri: 10:00 – 18:30
•Fuar Alanı: Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi E-5 Karayolu, Gürpınar Kavşağı, Beylikdüzü / Büyükçekmece 34522 İstanbul – Türkiye

CNR AVRASYA BOAT SHOW

(23 Şubat - 03 Mart 2019)

Denizcilik sektörünün dünyadaki en büyük ikinci fuarı olan CNR Avrasya Boat Show, on dördüncüsüne çok renkli bir şekilde hazırlanıyor. 23 Şubat - 3 Mart 2019 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy'de gerçekleşecek fuar, deniz tutkunlarını mavi bir seyahate çıkarmaya hazırlanıyor.

 Dünyanın dört bir yanından ciddi alıcıları ağırlayacak olan CNR Avrasya Boat Show'un 85 bin metrekarelik fuar alanında, üstün performanslı, şık dekorasyonlu 400'den fazla dünyaca ünlü megayat, motoryat ve yelkenli markasını bir araya getirirken, ithal ve yerli üretim megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Fuar Künyesi

 

Fuar Adı

: CNR Avrasya Boat Show 2019

 

Organizatör

: Pozitif Fuarcılık A.Ş.

 

İş Birliği

: DENTUR

 

Üye Olunan Kuruluşlar

: IFBSO, ICOMIA

 

Tarih

: 23 Şubat - 03 Mart 2019

 

Yer

: Cnr Expo Yeşilköy / İstanbul - TURKEY

 

Destekleyen Kuruluşlar

: UDHB, İMEAK, KOSGEB, İBB

 

Fuar Alanı

: 85.000 m2

 

Ziyaret Saatleri

: 23 Şubat - 02 Mart 2019 11.00 – 20.00 / 03 Mart 2019 11.00 – 19.00

 

 

TRAVEL TURKEY İZMİR ULUSLARARASI TURİZM FUARI VE KONFERANSI

(05-07 Aralık 2019)

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayelerinde düzenlenen ‘Travel Turkey İzmir’ Turizm Fuar ve Kongresi Türkiye’nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olarak Türkiye Seyahat Acentaları Birliği-TÜRSAB ve İZFAŞ ortaklığıyla 13. kez  05-07 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi olan fuarizmir’de gerçekleşecektir.

Fuar Adı            :           Travel Turkey İzmir-2019

Fuar Açılımı       :           Uluslararası Turizm Fuarı ve Konferansı

Fuar Alanı         :           Fuar İzmir - Gaziemir Fuar Alanı 

Şehir     :           İzmir

Ülke     :           Türkiye

Tarih   :           05 - 07 Aralık 2019

Konu     :           Uluslararası İhtisas fuarı

Sektör   :           Turizm ve Seyahat

Organizatör       :           İzfaş İzmir Fuarcılık A.Ş.

Adres    :           Zafer Mahallesi 840. Sokak Fuar Alanı No:2 Gaziemir/İzmir

Ziyaret Saatleri: 10.00 - 18.30


 

HABER ODASI