Toplam 526 firma bulunuyor.
İş Tanımı
Sanal Fuar : Firma Tanıtımı
lapina turizm ltd şti
Sektör : GIDA SEKTÖRÜ
İlçe/Belde : Muğla/Bodrum

Bodrum’un ilk tabldot fabrikalarından biri olan şirketimiz, bölgemizde T.C. Muğla Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilmiş olan “T–14 Hazır Yemek Üreten iş yeri Çalışma İzin Belgeli” ve T.C. Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü Muğla İl Müdürlüğü Tarafından verilmiş olan Gıda Üretim İzin Belgesi ile Gıda Üreten iş yerlerine Ait Çalışma İzni ve Gıda Sicil Belgesine sahip işletme olup  ayrıca  Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilmiş TS 8985 ( Hizmet yeterlilik belgesi)- TSE ISO EN 9000 (Kalite yönetim sistemi) TSE ISO EN 22000 (Gıda güvenliği yönetim sistemi) belgesine sahiptir. Firmanızın ihtiyacı olabilecek tabldot hizmetini altyapısı ve uzman kadrosuyla tüm talepleriniz doğrultusunda (taşımalı veya yerinde üretim) karşılayabilecek kapasitededir;

Tabldot mutfağında çalışan personelimiz yasal periyodu içinde portör sağlık muayenesinden, ürettiğimiz yemekler periyodik olarak biyolojik analizden geçirilmektedir. Üretimde kullanılan tüm ham maddeler Tarım Köy İşleri Bakanlığı izni ile üretilmiş gıda siciline sahip 1. sınıf malzeme olup, üretilen yemekler gerekli sağlıklı şartlar içinde soğuk /sıcak zincir bozulmadan termobox ve krom kaplarda hizmet yerlerine ulaştırılmaktadır.

      Mutfağımız İlçe Tarım Müdürlüğü, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve             Türk Standartları Enstitüsü kontrolörleri tarafından sağlığa uygunluk ve gıda güvenliği açısından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Yemek listeleri müşterilerimizin taleplerine ve gıda mühendisi sorumlu teknik müdürümüz tarafından kalori değerlerine göre hazırlanmaktadır. Yemek hizmeti verdiğimiz firmalara 3.şahıs mali mesuliyet sigortası yaptırılmakta ve primleri tarafımızdan ödenmektedir.

Firma Bilgileri
Yetkili Kişi ERCAN CANUYSAL
Sektör GIDA SEKTÖRÜ
İş Tanımı GIDA, İÇECEK ve TOPTAN PAZARLAMA
RESTAURANT & LOKANTA & BÜFE
YEMEK FABRİKASI
Ticaret Sicil No 002488
Oda Sicil No 002235
İşletme Türü Limited Şirketi
Tescil Tarihi 1994-11-08
Ticaret Sicil Gazetesi Tarih ve Sayısı 14 ekim 1994 6157
Tescilli Adres güvercinlik köyü bila no bodrum
Vergi Dairesi bodrum
Vergi Numarası 6080015715
Faaliyet Alanları RESTAURANT,YEMEK FABRİKASI;TAŞIMALI YADA YERİNDE ÜRETİM PERSONEL YEMEĞİ SERVİSİ.
Kuruluş Yılı 1994
İletişim Bilgileri
İlçe/Belde Muğla / Bodrum
İletişim Adresi güvercinlik köyü bodrum
E-Mail lapina@lapina.com.tr
Web Adresi http://www.lapina.com.tr
Telefon Numarası 252 374 58 50
GSM Numarası 532 233 96 72
Faks Numarası 252 374 56 63