Total 548 company has been found.
İş Tanımı
Virtual Fair

BODTO web sitesi sanal fuar bölümüne hoşgeldiniz.

Bu bölümde odamız üyesi firmaların internet ortamında tanıtımlarının yapılması ve BODTO desteğiyle e-ticarete ilk adımların atılması amaçlanmıştır.

Ayrıca BODTO üyesi diğer kuruluşların da görüntülenerek üyeler arası işbirliğinin arttırılması ve ayrıca uluslararası işbirliklerinin geliştirilmesi için en uygun yol olan internetten mümkün olduğunca yararlanabilmeleri için gerekli altyapı hazırlanmıştır. Bunu sağlamak üzere odamız üyesi kuruluşların kendi tanıtımlarını yapmaları için bir e- katalog hazırlayabilirler.

Bu katalogda firma tanıtımı, ürün tanıtımları, fotoğraflar ve iletişim bilgilerini yayınlayabilirler. Bunlara ek olarak sanal fuar altyapısı kullanılarak üye firmalar arası ve işbirliği talebinde bulunan diğer kuruluşlarla haberleşme yapmak ta mümkündür.

Bu hizmetlerden yararlanmak için kurumsal üye olunması ve sanal fuarda bir firma kataloğu oluşturulmalıdır.

Membership Packages
Company Information will be listed. Your company will be listed at Search queries results. Links can be added to your company web site. You can request 99 BODTO Career Human Resource Notice Publishment. You can add 1 product with 99 images for promoting yourself more attractive.
Free
Last Added Companies
Sector : TRANSPORTATION SECTOR
Township/District : Muğla/Bodrum
Sector : OTHERS
Township/District : Muğla/Bodrum
*İndirim: %10
Sector : YATCH MANIFACTURING SECTOR
Township/District : Muğla/Bodrum
*İndirim: %5
Sector : ACCOMODATION SECTOR
Township/District : Muğla/Bodrum
Sector : FOOD SECTOR
Township/District : Muğla/Bodrum