BASIN BÜLTENLERİ
BODTO BAŞKANINDAN YENİ YIL MESAJI
Tarih: 30 Aralık 2021 Perşembe 14:19

Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum halkıyla ve BODTO üyeleriyle yeni yıl mesajını paylaştı.

Başkan Kocadon son yılların zorlu geçtiğine değinirken buna karşın yeni yılın herkese umut ve yeniden başlama istediği vermesi gerektiğine dikkat çekti. BODTO Başkanı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Her yeni yılda geçmişin kötü anılarını arkamızda bırakır, geleceğin umutlarını düşünürüz. Bu bizlere güç ve yaşamaya dair bir heves katar. Bu yıl da aynı şekilde geleceğimize dair umutlarımızın yeşerdiği bir yeni yıl diliyorum. Umuyorum ki 2022 yılında hepimizi derinden etkileyen tüm alışkanlıklarımızı ve ticari yaşamımızı etkileyen covid-19 salgını kontrol altına alınmış olur ve bizler de önümüzü daha açık bir şekilde görebiliriz.

Ülkemiz nice zorluğu başarıyla atlatmış bir ülkedir. Birlik beraberlik ve dayanışma ile önümüzdeki zorlukları da atlatacağımıza inancım tam.

Değerli Bodrum halkı ve üyelerimiz başta olmak üzere yurdumuzun her köşesine sevgi, sağlık ve mutluluk dolu bir 2022 yılı diliyorum. Unutmayalım zaman gelip geçer, kalıcı olan sevgi ve dayanışmadır.”

Diğer Basın Bültenleri