BODRUM GAZETECİLER CEMİYETİ ODAMIZDAYDI

Bodrum Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamında ziyaret etti. Meclis Üyesi Toros Demirdöven’in de yer aldığı ziyarette BODTO heyeti ve basın mensupları Bodrum’da yürütülen basın çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. 

Ziyarete, BGC Başkanı Eren Ayhan, Başkan Yardımcısı Ali Ballı, Yönetim Kurulu Üyeleri Selim Turan, Fırat Akay, Selçuk Arslan, Mehmet Can Meral ve Hamdi Yörür katıldı.

28-004.jpg

Başkan Kocadon’dan Bodrum Basınına Övgü

BGC heyeti Başkan Kocadon’a yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. BODTO Başkanı Bodrumlu basın mensuplarının bir araya gelerek ortak bir platform kurmalarını takdir ettiklerini belirtirken, “Bodrum Gazeteciler Cemiyeti’nin Bodrum'un avantajına çalışmalar yapacağına eminim. Hem bölgemizin tanıtılması hem de bölgemize dair sorunların ilgili mecralara ulaşması ve bazı konulara dikkat çekilmesi adına yerel basını büyük bir özveri içinde çalışıyor. Kendilerini tebrik ediyor, ziyaretlerinden dolayı da teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bodrum’dan örnek dayanışma

Misafirperverliğinden dolayı BODTO Başkanına teşekkür eden BGC Başkanı Eren Ayhan da meslekte örgütlenmenin önemine değinirken "Biz sadece bir meslek örgütü değil Bodrum'un değerlerine ve Bodrum'a sahip çıkan bir cemiyetiz. Meslek dayanışmamız içerisinde Bodrum'u anlatmaya yazmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 03.03.2024 tarihinde yazdırılmıştır.