BODTO HEYETİNDEN İLÇEMİZ YENİ KAYMAKAMINA ZİYARET

Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları İbrahim Akkaya, Mehmet Ayaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper Özşeker, Arif Ceylan Satı, Meclis Üyesi Atilla Serttaş ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder 20 Eylül Pazartesi günü Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar’ı makamında ziyaret etti. Kaymakam Bayar’a yeni görevinde başarılarının devamını dileyen BODTO heyeti Bodrum’un ticari yapısı ve Oda faaliyetleri hakkında da kendisine bilgiler aktardı.

Meclis Başkanı İlhan Ersan, Kaymakam Bayar’ı tanımaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirterek, “Bodrum Kaymakamımız Sayın Bilgehan Bayar’a gösterdiği misafirperverlikten ötürü teşekkürlerimizi sunarız. Kendisi ile işbirliği içerisinde Bodrumumuzuz yararına çalışmaya hazırız.” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Kocadon ise, “Bodrum Ticaret Odası olarak Sayın Kaymakamımıza projelerimizden ve faaliyetlerimizden bahsetme imkanı yakaladık.” diyerek kendisine Bodrum ekonomisinin taşıyıcı sektörlerinden bahsetti ve gelecek günlerde ortak çalışmalar yapacaklarını belirtti.  

https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 30.11.2021 tarihinde yazdırılmıştır.