TURİZMCİLERDEN ODAMIZA ZİYARETLER SÜRÜYOR

Bodrum Titanic Otel Genel Müdürü Mert Aygün 16 Eylül Perşembe günü Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamında ziyaret etti. Başkan Kocadon ile Genel Müdür Aygün Bodrum yangınlarını ve bunun turizme etkilerini değerlendirdi.

Başkan Kocadon, 29 Temmuz tarihinde Titanic Otel çevresinde gerçekleşen yangın nedeniyle Mert Aygün’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu. “Bodrum ve çevresinde meydana gelen yangınlar hepimizi derinden üzdü. Bu bölgelerin yeniden yeşermesi o çevrelerdeki işletmeler için de önem teşkil ediyor çünkü insanlar buraları doğa için de tercih ediyor.” diyen BODTO Başkanı Mert Aygün gibi genç turizmcilerin bu konuda duyarlı olmaları gerektiğinin altını çizdi.   

Mert Aygün ise Titanic Deluxe Bodrum olarak bölgenin ağaçlandırılmasını çok önemsediklerini belirterek, Orman Genel Müdürlüğü ile irtibata geçtiklerini ve yanan bölgenin ağaçlandırılmasını üstlendiklerini açıkladı. “Bu konuda herkes üzerine düşen görevi yapmalı.” diyen Aygün konuyu yakından takip ettiklerini vurguladı.

Genel Müdür Aygün, Başkan Kocadon ile turizm sezonu konusunda da görüş alışverişinde bulunurken, “BODTO Başkanımız sezonun uzaması için taleplerini duyurmuştu, bunun için kendilerine teşekkür ederim. Pandemi ve yangınlardan etkilenen işletmelerimiz için sezonun uzaması adeta bir can suyu olur. ” dedi.

https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 30.11.2021 tarihinde yazdırılmıştır.