MUĞLA’NIN MİNİK YAZARLARI

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde hayata geçirilen Muğla’nın Minik Yazarları Projesinin tanıtım toplantısına, çocuk kitaplarıyla ünlü Yazar Gülten Dayıoğlu onur konuğu olarak katılacak.

 

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO) işbirliğinde hayata geçirilen Muğla’nın Minik Yazarları Projesinde sona gelindi. İlimiz Menteşe İlçesi’nde bulunan okullarda okumakta olan ilkokul üçüncü sınıf öğrencilerinin, okuma-yazmayı yeni öğrendikleri bu hassas dönemde, kelime hazinelerinin geliştirilmesi, onlara kitap sevgisinin aşılanması, kitap okuma alışkanlığı kazandırılması, sabırlı, özgüven sahibi ve üretken birer birey olmalarını desteklemek amacıyla hazırlanan projenin tanıtım toplantısı 27 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

 

Çocuk kitapları ile ünlü Yazar Gülten Dayıoğlu’nun da onur konuğu olarak katılım sağlayacağı tanıtım toplantısında okur-yazar buluşması gerçekleştirilecek. Tanıtım toplantısı kapsamında, proje video gösterimleri ve koro dinletileri gibi pek çok etkinlik düzenlenecek.

 

mugla’nin-minik-yazarlari.jpg

https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 20.01.2022 tarihinde yazdırılmıştır.