EUROCHAMBERS DİREKTÖRÜNÜ AĞIRLADIK

Türkiye-AB İş Dünyası Diyaloğu (TEBD) Projesi kapsamında Avrupa Birliği fon desteği ile düzenlenen “Akademi 2019 Programı”  kapsamında Bodrum'a gelen EUROCHAMBERS direktörü Dirk Vantyghem ve TOBB Proje Uzmanı Selvet Mergen Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon'u makamında ziyaret etti. 

 

Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder ve Mali İdari İşler Yöneticisi / Akreditasyon Sorumlusu Nermin Gönen'in de katıldığı görüşmede Bodrum Ticaret Odası'nın yapısı ve faaliyetleri konuklara anlatıldı. Vantyghem Odanın modern yapısından oldukça etkilendiklerini belirterek BODTO'yu Eurochambersın yurtdışı toplantılarına davet etti. BODTO Başkanı Kocadon "Eurochambers Avrupa'daki Odaları uluslararası düzeyde birbirine bağlayan önemli bir network. Biz de bu networkün bir paydaşı olarak yurtdışı odalarımızla ilişkilerimizi güçlendirmek adına Caresse otelde gerçekleşen TEBD Akademi eğitimlerine 2 çalışanımızla birlikte destek sağlıyoruz." dedi. TEBD Bodrum Akademisi kapsamında 38 Oda temsilcisinin ve 6 eğitmenin Bodrum'a geldiğine işaret eden Kocadon "Bu aynı zamanda Yarımadamızın tanıtımına da katkı sağlayan bir etkinlik." diyerek Eurochambers Direktörü Vantyghem'e teşekkürlerini sundu. 

 

23-26 Nisan tarihleri arasında Caresse otelde gerçekleşen TEBD Akademi'de bugün akşam bir gala yemeği ve sertifika töreni gerçekleşecek. BODTO çalışanları Nermin Gönen ve Işın Barut Çorbacıoğlu'da bu törende sertifikalarını alarak öğrendikleri yenilikleri diğer Oda çalışmaları ile paylaşacaklar. 

https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 07.07.2020 tarihinde yazdırılmıştır.