Ramada Resort Bodrum 2015 Tripadvisor Travellers’ Choice Ödülünü Kazandı
TripAdvisor 13. yıl için, bir yıl boyunca tüm dünyadaki gezginlerden toplanan milyonlarca yorum ve düşünceyi dikkate alarak dünyanın en iyi işletmelerini belirledi. Kazananlar şu kategorilerde sınıflandırıldı: En İyi Oteller, Uygun Fiyatlı, Pansiyon ve Konukevleri, Aile, Lüks, Romantik, Hizmet Otelleri ve Küçük Oteller. Travellers' Choice ödülünü kazananlarda aranan özellikler dikkat çekici servis, kalite ve sağlanan değerdir.

“Milyonlarca gezgini içeren TripAdvisor topluluğu dünyadaki en iyi otellerden bazılarını belirlememize yardımcı olmuştur” şeklinde konuşuyor TripAdvisor pazarlama müdürü Barbara Messing. “Ödül kazanan binlerce işletmeyi içeren Travellers' Choice listesi gezginlerin 2015 seyahat planlarını yaparken ilham alması için mükemmel bir kaynaktır. Gösterişli lüks otellerden ekonomik pansiyonlara kadar konaklama tesisi arayanlar TripAdvisor'da araştırma yapabilir, fiyatları karşılaştırabilir ve bir Travellers' Choice işletmesinde veya seyahatle ilgili istediklerini karşılayan başka bir otelde rezervasyon yaptırabilir.”

Ramada Resort Bodrum ile ilgili TripAdvisor gezgin yorumlarını ve düşüncelerini görmek için http://www.tripadvisor.com.tr/Hotel_Review-g298659-d295618-Reviews-Ramada_Resort_Bodrum-Bitez_Bodrum_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html bölümüne gidin

2015 Travellers' Choice ödüllerini kazananların tümünü görmek için, www.tripadvisor.com.tr/TravelersChoice adresine gidin.

Gezginler ayrıca #travelerschoice etiketi ile Twitter'daki iletişimleri de takip edebilirler.
https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 03.03.2024 tarihinde yazdırılmıştır.