BODTO Haberleri
BODSOLTECH FİRMASI İLE GES KONUŞULDU
Değerli Üyelerimiz,
08.09.2023 16:18

Bodsoltech Enerji A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Metin Arslan, Satış Sorumlusu Safiye Küçük, Satış Sorumlusu Safa Önder, Elektrik elektronik Mühendisi Osman Yarbaş Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti.

Görüşmede işletmelerin yenilenebilir enerjiye yatırım yapması gerektiğine dikkat çeken Başkan Kocadon Bodsoltech firma yetkilileri ile güneş enerjisi temin yöntemleri hakkında görüştü. Ziyarette otel, fabrika, otopark, villa, tekne ve arazilere kurulan GES projeleri hakkında da bilgi alışverişi yapıldı.

BODTO GES’e yatırım yaptı

Başkan Kocadon Bodrum’da GES’ten faydalanmak gerektiğine değinirken konuyla ilgili şunlara dikkat çekti: “Odamızda enerjimizin yaklaşık %60’ını çatı GES’ten karşılıyoruz, elektrikli araç şarj ünitemiz ile de üyelerimize destek oluyoruz. Otopark aydınlatmalarımızın da enerjisini güneşten karşılıyoruz. Yaşadığımız ve çalıştığımız binaların çevreye etkisini azaltmak her birimizin görevi. Hepimizin gündeminde olan “yeşil mutabakat” konusunda her bir işletme her bir