BODTO Haberleri
BODTO ÜYESİNE BİRLEŞİK KRALLIKTAN ÖDÜL GELDİ
Değerli Üyelerimiz,
23.11.2022 15:35

Bodrum Ticaret Odası üyelerinden GM Bilişim Şirketine AI Global Medya tarafından “2022 Yılı en İyi BT (Bilgi Teknolojileri) Hizmet Sağlayıcısı ve Sistem Entegratörü Kobisi” ödülü verildi.

AI Global Medya tarafından aylık olarak dijital mecrada yayınlanan Corporate Vision Dergisi’nde yer alan haber ile başarısını uluslararası medyada duyuran GM Bilişim Şirket CEO'su Mehmet Ali Demirci, Mart 2022'de İnternet 2.0 Konferansında Dubai,de aldıkları "En İyi Şirket İnternet 2.0“ ve “Üstün Dünya Lideri" ödüllerinden sonra  bu ödülün başarılarını pekiştirdiğine dikkat çekti.

Şirketin mevcut yapılanmasının yanında dünya pazarına açılarak tanıtımını yapmaya devam ettiğini belirten Demirci global pazarda tanınan bir Türk firması haline gelmekten dolayı gururlu olduklarının altını çizdi.

GM Bilişim JSC, 2009 yılında Bilgi Teknolojisi ve Uzak Masaüstü Desteği için Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) olarak kuruldu. Başta Türkiye olmak üzere çok sayıda kurum ve şirkete BT danışmanlığı, hizmetleri ve desteği de sunan GM Bilişim blockchain endüstrisi için tokenize süreçler geliştirmekte. Firma son zamanlarda geliştirdiği blockchain temelli gmdestek.com portalı üzerinden binlerce BT yöneticisini birbirine bağlama projesi üzerinde çalışmaktadır.

32-001.jpg