BODTO Haberleri
THE MARMARA BODRUM’DA BODTO ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİM
Değerli Üyelerimiz,
21.09.2022 17:23

The Marmara Bodrum Otel Genel Müdürü Volkan Öksüz, Satış Müdürü Canan Benli ve Satış Yönetmeni Öykü Arıkan ile birlikte Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti. Görüşmede 5 No’lu Meslek Komite Üyesi Yasemin Akpınar da hazır bulundu.

The Marmara Otel Genel Müdürü Volkan Öksüz bu sene ilk defa Bodrum’da yer alan şirketlere özel bir fiyat çalışması yaptıklarını belirtirken, The Marmara Bodrum otelinde BODTO üyesi şirketlere özel, hem şirket çalışanları hem de şirket misafirleri için %40 indirimli konaklama fiyatı sunacaklarını belirtti.

Amaçlarının kışın da açık olan otele bir sirkülasyon kazandırmak olduğunu belirten Müdür Öksüz, Bodrum’da yer alan firmalara fiyat avantajı sağlayacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek kampanyanın 30 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli olacağını söyledi.

Başkan Kocadon, The Marmara Bodrum Otel yöneticilerine BODTO üyelerine sundukları bu avantaj için teşekkür ederken, bugüne kadar birçok protokole imza atarak üye indirimi sağladıklarının altını çizdi.

Detaylar ile ilgili aşağıdaki iletişim kanallarından bilgi alabilirsiniz.

Öykü Arıkan

oarikan@themarmarahotels.com

0252 999 10 20

https://www.themarmarahotels.com/tr/Hotels/Bodrum