BODTO Haberleri
BODTO BAŞKANINDAN BODRUM CUP’IN GENÇ KOMİTESİNE ÖVGÜ
Değerli Üyelerimiz,
06.09.2022 16:22

Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı ve BODTO Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Uysal, Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Üyeleri Arda Akbulut, Ethem Sagat ve Niyazi Atare ile birlikte BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti. Meclis Üyesi Toros Demirdöven’in de yer aldığı ziyarette Ekim ayında yapılacak yarışlar hakkında istişare edildi.

Yarışların bu yıl 15-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşeceğini belirten Süleyman Uysal, Bodrum Cup’ın sadece bir yarış değil aynı zamanda Bodrum’un markalaşmış en önemli organizasyonlarından biri olduğunun altını çizerek verdiği katkılardan ötürü BODTO yönetimine teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon uzun yıllardır Bodrum Cup’ın destekçileri arasında yer aldıklarına değinirken, yarışların yaz sezonu bitiminde turizme önemli bir katkı sunduğuna işaret etti. “Bodrum Cup spor, sanat, gastronomi, uluslararası ilişkiler gibi birçok ögeyi tek bir organizasyon çatısı altında birleştiren çok önemli bir değer haline geldi. Bodrumluların ve Bodrum severlerin vazgeçilmez denizcilik kültürünü yaşatan organizasyonların her zaman yanındayız.” diyen BODTO Başkanı Uysal ve beraberindeki genç komite üyelerinin Bodrum için ümit verici olduğunu dile getirdi.

Başkan Kocadon “Gençlerin Bodrum için yenilikçi bir vizyonla çalışması bizleri çok sevindiriyor. Gelip bizlerin deneyimlerinden faydalanarak kaliteli çalışmalar yapıyorlar.” diyerek Bodrumlu gençlerle gurur duyduklarını belirtti.