BODTO Haberleri
BODRUM ATÖLYE BULUŞMALARI YENİDEN BAŞLIYOR
Değerli Üyelerimiz,
20.06.2022 15:16

Bodrum Atölye Buluşmalarını organize eden Art Melek ekibinden Zeynep Can ve Senem Öncüler Çetin BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti.

Başkan Kocadon’a ikincisini düzenledikleri Bodrum Atölye Buluşmaları hakkında bilgi veren Art Melek ekibi 28 Haziran Salı günü Bodrum’a yaşayan sanatçılar ile bu buluşmaları başlatacaklarını belirtti. “Niyetimiz; Bodrum’da yaşayan, üreten sanatçılarımızın atölyelerini ziyarete açmak ve sanatseverlerle buluşturmak. Bodrum’daki sanatçılarımız atölyelerini halka açarak nasıl ürettiklerini, yaşadıklarını birebir iletişimle halka tanıtsınlar istedik.” diyen Art melek ekibi Yarımada’da yaşayan 50 kadar sanatçının adres ve iletişim bilgilerinin olduğu Bodrum Sanat Haritasını da hazırladıklarını belirtti.

BODTO Başkanı girişimlerinden ötürü Zeynep Can ve Senem Öncüler Çetin’i tebrik ederken sanatın turizm ve ticareti de beslediğini dikkat çekti. “BODTO olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanındayız. Bodrum birçok sanatçımıza ev sahipliği yapan adeta bir kültür sanat yarımadası. Bu potansiyelin her zaman farkındayız.” diyen Kocadon Atölye Buluşmaları fikrini çok beğendiklerine değinerek Art Melek ekibine başarılar diledi.

978-003.jpg