Duyuru Arşivi
ÜYEMİZ BEGÜM DOĞULU’YA YILIN GİRİŞİMCİ ÖDÜLÜ
Değerli Üyelerimiz,
14.07.2021 13:55

Strong Medya tarafından Türkiye Marka ve Kariyer Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye Lider Marka Ödülleri 2021” Töreni, İş, sanat ve cemiyet dünyasından geniş bir katılımla 13 Temmuz Salı gecesi, İstanbul’da gerçekleştirildi.  Bodrum Ticaret Odası üyesi, Begüm Yatçılık şirketinin sahibi Begüm Doğulu törende Denizcilik Sektörü Yılın girişimci Ödülüne layık görüldü.

bd4.jpg

Doğulu, törende yaptığı konuşmada şirketinin kuruluş aşamalarından bahsederek “1997 yılında 2000 Dolar sermaye ile iş hayatına başladım. Şuan Türkiye’de 7 ofisim var, ayrıca yurt dışında da Küba, İspanya, Malta ve Arnavutluk’ta ofislerimiz bulunmaktadır. Bu ödülü tüm değerli iş arkadaşlarım, yol arkadaşlarım adına alıyorum. Herkese teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Kocadon Markalaşmanın Önemine Dikkat Çekti

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon Begüm Doğulu’yu aldığı ödül nedeniyle tebrik ederken, BODTO üyelerinin her yıl nice başarılara imza attıklarının altını çizdi. “Bodrum bir marka olmanın yanı sıra Begüm Yatçılık gibi markalaşarak uluslararası arenada tanıtıma katkı veren şirketlere de sahiptir.” diyen Kocadon, bu markaların bölgeye büyük değer kattığına dikkat çekti.