BODTO Haberleri
GENEL KURULA KATILDIK
Değerli Üyelerimiz,
29.05.2021 13:01

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 76.-77. Genel Kurulu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle elektronik ortamda gerçekleştirildi.​

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var! Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

113.jpeg

-TOBB Ata’nın huzurunda

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, TOBB 76. - 77. Genel Kurulu kapsamında, TOBB Genel Kurul Divanı ve TOBB Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret ederek, Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundu.

Meclis Başkanı İlhan Ersan, TOBB Delegeleri Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Deniz Eyinç ve Arif Ceylan Satı, Meclis Üyeleri Toros Demirdöven, Murat Pahna, Hakan Kocair ve Genel Sekreter Prof. Dr. Fuat Önder ile birlikte toplantıya BODTO Meclis Toplantı Salonundan katıldı. Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Dağdelen de online olarak gerçekleştirilen, TOBB 76.-77. Genel Kurul Toplantısı’na Bodrum Ticaret Odası’ndan katıldı. Aynı zamanda TOBB Dış İlişkiler Komisyon Başkanı olan Dağdelen Odamızdan katıldığı Genel Kurulda faaliyetlerini delegelere aktardı.

112.jpeg

Toplantı sonrasında Odanın TOBB Delegelerine katılımları için teşekkür eden Meclis Başkanı İlhan Ersan geniş bir katılımla gerçekleşen online toplantının aynı zamanda Oda ve Borsaların başarılı yapılanmalarının bir sonucu olduğuna işaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon ise TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere başarılı organizasyon için tüm TOBB camiasını kutladı.