BODTO Haberleri
BODTO ÜYELERİ ELEKTRİĞİ İNDİRİMLİ ALACAK
Değerli Üyelerimiz,
28.05.2021 13:38

Sepaş Enerji Ege ve Akdeniz Bölge Satış Müdürü Barış Mekik 27 Mayıs Perşembe günü Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u ziyaret etti. Görüşmede BODTO ve Sepaş Enerji arasında bir protokole imza atıldı.

Başkan Kocadon, protokole istinaden, Bodrum Ticaret Odası üyelerinin elektrikte indirim ayrıcalığı yakalayacağını açıklayarak protokolün tüm üyelere hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Bölge Satış Müdürü Barış Mekik ise, protokolün detaylarını açıklayarak şunları kaydetti: “Aktif enerji bedeli üzerinden üyenin tüketim profiline göre %15’e varan oranlarda indirim yapılacak veya birim fiyatın 12 ay boyunca sabitlenmesi sağlanacaktır. İndirim, yıllık tüketimi 100.000 kWh ve üzeri olan ticarethane tarifesi için geçerlidir; sanayi tarifesi kullanan üyeler için ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır. Yıllık tüketimi 100.000 kWh altında kalan sayaçlar için ise güncel birim fiyat 12 ay boyunca sabitlenecek olup, 12. Ay faturasından sadece vergi ve fonlar tahsil edilecektir. Enerji kullanımından doğan bedel üyeden alınmayacaktır. Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından Akkök Holding ve Avrupa’nın 10 büyük enerji şirketi arasında gösterilen CEZ Group’un stratejik ortaklığıyla elektrik tedarik hizmeti veren Sepaş Enerji olarak Bodrum Ticaret Odası üyelerine özel fırsatlar sunacak olmaktan dolayı çok mutluyuz." 

Özel avantajlı fiyatlardan yararlanmak için iletişim bilgileri:

 

Pınar Dereli

Satış Yöneticisi

 

pinar.dereli@sepas.com.tr

0535 340 6047