BODTO Haberleri
BODRUM PROTOKOLÜ TURİZM İÇİN BİR ARAYA GELDİ
Değerli Üyelerimiz,
23.02.2021 13:20

22 Şubat 2021 Pazartesi günü Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz başkanlığında Odamız projesi olan Bodrum Leleg Yolu üzerinde bulunan tarihi alanların korunması ve tanıtımına yönelik çalışmaların Bodrum’da faaliyet gösteren tüm kamu kurumları, STK’lar tarafından sahiplenilerek geliştirilmesi amacıyla bir istişare toplantısı gerçekleşti.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, TÜRSAB Başkanı Yüksel Aslan, BOTAV Genel Sekreteri Serkan Ceylan, Bodrum Turizm Danışma Bürosu, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi Müdürlüğü temsilcileri ile seyahat acente sahibi Mustafa Demir’in katıldığı toplantıda pandemi sonrası için Bodrum turizminin doğru tanıtım ve pazarlama ile hazır hale getirilmesi için yürütülecek çalışmalar görüşüldü.

Toplantıda görüşlerini dile getiren BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Temelleri oldukça geçmişe dayanan bölgemizde alternatif turizmi geliştirmek, turizm sezonunu artırmak için GEKA desteği ile tamamladığımız Bodrum Leleg Yolu projemizin tanıtım ve pazarlama çalışmalarını güçlendirmek için bir araya geldik. Güçlerimizi birleştirerek önümüzdeki günlerde sonuçlarını paylaşacağımız çalışmalarımızı görüştük. Pandeminin bitmesi temennisi ile turizmin hareketlenmesi için planlı bir şekilde hareket ediyoruz.” dedi.