BODTO Haberleri
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
Değerli Üyelerimiz,
10.01.2021 13:08

Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bodrumlu gazetecilerin, gece gündüz demeden büyük özveriyle çalıştıklarına ve turizm sektörü başta olmak üzere, İlçemizdeki tüm sektörlerin başarıya ulaşmasına katkı sağladıklarına dikkat çeken Mahmut Serdar Kocadon, “Basın toplumun temel taşlarından biridir. Yaşadığımız bu iletişim çağında da basının bilgi kirliliği yaratmadan halkı tarafsızca bilgilendirmesi gerekir. Şüphesiz ki etik değerlerine bağlı Bodrum basınımız bunu gerçekleştiriyor.” ifadesini kullandı.

Sadece bugün değil her gün basına, basının haber alma hakkına saygı duyulması gerektiğini vurgulayan BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bodrum Ticaret Odası olarak her zaman odamızla iyi ilişkiler kuran Basın mensuplarına öncelikle teşekkür ediyorum. Bazen en zorlu dönemlerde bile bizlere doğru bilgiyi aktarmak için canla başla çalışan gazetecilerimiz pandemiye rağmen işlerini yürütmeye devam etmekteler. Çalışan gazetecilerimizin bu güzel gününü tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”dedi.