BODTO Haberleri
BODTO BAŞKANINDAN 29 EKİM MESAJI
Değerli Üyelerimiz,
28.10.2020 11:20

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97. yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı:

“Ulu önderimiz, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadesi ile ‘En büyük bayram günü’ olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yılını yine aynı heyecanla ve gururla kutluyoruz.” diyen BODTO Başkanı, gençlere dikkat çekerek cumhuriyeti ve ilkelerini yaşatmak adına eğitime önem verilmesi gerektiğini tekrarladı.

Başkan Kocadon mesajında, Ulu Önderin, "Gençler, cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız. Yükselen yeni nesil, istikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz." sözlerinin öneminin iyi anlaşılması gerektiğine işaret ederek, “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, Cumhuriyetimizin 97. yılını kutluyorum." dedi.