Duyuru Arşivi
24. EMITT-DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI
Değerli Üyelerimiz,
15.01.2020 14:38

Bu yıl 24. kez düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’te 3 numaralı holde, B462 numaralı alanda kurulacak Bodrum standımız 30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında 10.00-18.00 saatleri arasında hizmetinizde olacaktır.

Bodrum Ticaret Odası olarak Bodrum Belediyesi işbirliği ile 2020 EMITT Fuarına katılıyoruz. Bu sene de 30 Ocak - 2 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan “24. EMITT-Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına”, 3 numaralı holde, B462 numaralı alanda sizleri de bekliyoruz.

Fuar süresince dağıtılmak üzere, Bodrum standına broşür, katalog vb. tanıtım materyali göndermek istemeniz durumunda Odamız, materyallerin ücretsiz taşınmasını sağlayacaktır.

Tanıtım materyallerinizin en geç 24 Ocak 2020 tarihinde, 17.00’a kadar Bodrum Ticaret Odası giriş katı, danışma ofisine adet bildirerek ve materyalin bir örneği ile imza karşılığı bırakılmasını rica ederiz.

Üyelerimizin kendilerini daha iyi tanıtmalarına imkân sağlamaları için sunduğumuz avantajlardan daha iyi faydalanmanız için sizlerden isteğimiz fuara geldiğinizde BODTO Fuar Yetkilileri ile görüşmeniz ve fuar katılımınız süresince iletişim halinde olmanızdır. Yaptığınız iş görüşmelerinin istatistiki sonuçlarını yetkililerimizle paylaşmanız fuar sonuç raporlamamız ve kalite artışı hedefimiz için önemlidir.

Fuar hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki web adresini incelemenizi rica eder iyi fuarlar dileriz:

http://emittistanbul.com