BODTO Haberleri
AMERİCAN HOSPİTAL THE BODRUM CUP BAŞLIYOR
Değerli Üyelerimiz,
11.10.2019 16:51

American Hospital The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal ve Bodrum Cup Yönetim Kurulu 11 Ekim 2019 Cuma günü Bodrum Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’u makamında ziyaret ettiler.

American Hospital The Bodrum Cup 31. yılında da dünyanın dört bir yanındaki binlerce yelkenciyi ve yelken tutkununu 21-26 Ekim 2019 tarihleri arasında Bodrum’da buluşturacak.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon “ Bu yıl 31.’si düzenlenen Bodrum Cup’a elimizden geldiğince destek vermeye devam ediyoruz. Çoğunluğu klasik ve ahşap olan 150 yatın katıldığı unutulmaz bir yelken yarışı olmasını diliyorum. Bodrumlu tekne sahiplerini yelken severleri yarışa davet ediyorum. Tüm yelkenci katılımcılara başarılar diliyorum. Özellikle belirtmeliyiz ki Bodrum’da deniz-kum-güneş turizminden sonra mavi yolculuk ve sportif etkinliğin bir araya gelmesiyle sezon sonunda Bodrum severleri bir araya getirdiğimiz uluslararası bir organizasyonun ekonomimize de katkısı büyük” dedi.

American Hospital The Bodrum Cup kapsamında detaylı bilgilere https://www.bodrumcup.com/ web sitesinden ulaşabilirsiniz.