Duyuru Arşivi
BODEX FUARI BAŞLADI
Değerli Üyelerimiz,
14.03.2019 16:03

Bodrum 4. Turistik İşletmeler Donanımı ve Gıda ihtisas Fuarı (BODEX) 13 Mart Çarşamba günü Herodot Kültür Merkezi'nde başladı.

Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (BESİAD) destekleriyle, Marmaris Fuarcılık Organizasyon (MARFO) tarafından düzenlenen fuarın açılışına Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, BODTO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Akkaya, BODTO Meclis Üyeleri,  MHP Bodrum İlçe Başkanı Ömer Varan, AK Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Tahir Ateş ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.


Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, fuarın açılışında yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:  “Fuarlar bir turizm dalı olarak önemli bir konudur. Biliyorsunuz biz turizm kentiyiz. 100 bin yatağımız var. Binin üzerinde otelimiz var. Otellerimiz buradan hizmet alacaklar. Bu anlamda ayağımıza gelen bir hizmet. Kendi alanında ilçemize renk katan bir fuar. Emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” 

BODTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Akkaya ise, bu tip fuarların Bodrum gibi turizm kenti olan ve çok sayıda otelin yer aldığı yerlerde bir gereklilik olduğuna işarete ederek, “Bu sene BODEX fuarımızın 4. Yılı, fuarlar aynı zamanda ticareti de besleyen organizasyonlar bu nedenle istikrarları da önemli.” şeklinde konuştu.


Çeşitli şehirlerden, 70’e yakın firmanın 250’nin üzerinde marka ile katıldığı fuarda gıda, endüstriyel mutfak, mobilya, ısıtma ve soğutma sistemleri, ev ve otel tekstili ürünleri stantlarda yerlerini aldı. Fuar, 16 Mart'a kadar ziyaret edilebilir.