Duyuru Arşivi
IF WEDDING FASHION İZMİR 2018 FUARI
Değerli Üyelerimiz,
14.09.2018 13:51

If Wedding Fashion İzmir 2019 “ 13.Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı” 22-25 Ocak 2019 tarihleri arasında Türkiye'nin en yeni ve en modern fuar merkezi “FUARİZMİR” de İZFAŞ ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği işbirliği ile kapılarını tüm dünyaya açmaya hazırlanıyor.

If Wedding Fashion İzmir 208 Fuarı'na, 82 ülkeden 21.744 profesyonel alıcı ziyaret etmiş, 11 ülkeden 259 katılımcı stant açmıştır. Yurtiçinden, Adana, Ankara, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Erzincan, Gaziantep, İstanbul, İzmir Kocaeli, Konya; yurtdışından Çin, Fransa, HongKong, Hindistan, İsrail, İran, İspanya, Kuveyt, Lübnan, Rusya, Amerika Birleşik Devletleri katılım göstermiştir.

Gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektörünün kalbinin attığı şehir İzmir'de katılımcılarına ve ziyaretçilerine kusursuz bir fuar deneyimi yaşatırken sektörün gelişmesine ve ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlayacaktır.

Fuara katılım sağlayacak profil gelinlik, damatlık ve abiye giyim sektöründeki zincir mağazalar, perakende mağazalar, toptancılar, ihracatçılar, üretici ve tasarımcılar olup, katılmak isteyen üyelerimizin bilgisine sunarız.