Duyuru Arşivi
Bodrum Sarı Yaza “Bodrum Kraft Fest” İle Girecek
Değerli Üyelerimiz,
11.09.2018 11:28

Kraft Yaşam Festivali “Bodrum Kraft Fest” Eylül'de

 

Eylül'ün son günlerine doğru hasat vakti geldiğinde Bodrum toprakları, yepyeni bir festivalle yeniden canlanacak. “Bodrum Kraft Fest” üç gün boyunca sanatçıların, zanaatkarların ve gastronomi uzmanlarının sunacağı eşsiz bir ziyafetle sonbaharın hüznünü silip bahar coşkusunu yaşatacak.

 

Bodrum'un ilk ve tek “Müzik”, “Sanat” ve “Gastronomi” temalarının bir arada işlendiği festivali olma özelliğini taşıyan ve Bodrum'un Kraft dokusunu festival havasında yaşatmaya hazırlanan  “Bodrum Kraft Fest” diğer adıyla “Kraft Yaşam Festivali”, 21-22-23 Eylül 2018 tarihlerinde Bodrum Ortakent Yahşi Sahili Müskebi Caddesi'nde yer alan Cafe Müskebi Yalısı'nda  gerçekleşecek. 

 

Kraft  ürün stantları, kraft içecekler, lezzetli yemek stantları, el sanatları ve özel markaların tadımlarının yer alacağı Bodrum Kraft Fest'te ayrıca DJ performanslar, Fluidium Fire Show, jonglörler, ödüllü yarışmalar, canlı gösteriler ve sınırsız eğlenceler de sizi bekliyor olacak.

 

Üç gün boyunca sürecek olan festival, öğleyin saat 12.00'de başlayarak gece yarısına kadar devam edecek.

 

Bodrum Belediyesi'nin ve Bodrum Ticaret Odası'nın destekleriyle Ortakent Yahşi Geliştirme ve Mavi Bayrak Derneği (OYDER) tarafından organize edilen festivalin ana sponsorları arasında Türkiye Bira Koleksiyonerleri Kulübü, Kefi, Kule Rock City, Mandalin Bar ve Adamik yer alıyor.

 

Festival hakkında detaylı bilgi almak ve katılmak isteyenler 05324120307 numaralı telefondan organizasyon yetkilileriyle iletişime geçebilir, info@bodrumkraftfest.com adresine mail gönderebilir.