BODTO Haberleri
AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTIMIZI YAPTIK
Değerli Üyelerimiz,
05.09.2018 14:45

Bodrum Ticaret Odası Ağustos Ayı Olağan Meclis toplantısı 4 Eylül Salı günü gerçekleşti. Meclis Başkanı İlhan Ersan'ın yönettiği toplantıda Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç Odanın faaliyetlerini açıkladı.

Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Uysal ise Meclis üyelerine  “Bodrum Cup” ın markalaşma süreci hakkında bir sunum yaptı. Markalaşmak için kaliteden ödün vermediklerini ve uluslararası çapta bir tanınırlık sağladıklarını belirten Bodrum Cup YK Başkanı Süleyman Uysal ayrıca tanıtım politikalarını da anlatarak 2017 yılına ait kısa filmi Meclis üyeleriyle paylaştı. “Heyecan dolu yarışların yanı sıra katılımcılar hem karada hem de denizde pek çok eğlenceli programlarla buluşuyor. Konserlerin yanı sıra, Mavi Yolculuk Mutfağı Yemek Yarışması ve #instabodrumcup Fotoğraf Yarışması gibi etkinliklerle keyifli bir festival ortamı yaratılıyor.” diyen Uysal,  organizasyonun adrenalin, coşku, sevgi ve arkadaşlığın festivaline dönüştüğüne işaret etti.

Meclis toplantısında hanutçulukta tartışılarak, Bodrum çarşısında yaşanan hanutçuluğun turistler üzerinde etkileri konuşuldu. Sporun da gündeme alındığı toplantıda Bodrum Spor kulübünün çalışmaları hakkında Gürkan Topan bilgi verdi. 2018 Temmuz ayı Mizanının tetkik ve müzakeresi ile devam eden toplantı, Meslek komitelerinden gelen raporların incelenmesi ile sonlandı.