Duyurular
CHINA HOMELIFE TURKEY FUARI
Değerli Üyelerimiz,
05.05.2016 16:23

2-4 Haziran 2016 tarihlerinde İstanbul, Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan China Homelife Turkey Fuarı'nın Türkiye organizasyonu, Sinerji Uluslararası Fuarcılık tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Fuarın ana organizatörlerinden biri olan Meorient Uluslararası Fuarcılık Çin' in yerleşik ve en prestijli fuar organizatörlerinden biridir.

 

China Homelife fuarı 2009'dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan, Kazakistan, Mısır, Polonya ve Ürdün'de Meorient Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen dünya çapında Homelife fuar serisinin Türkiye ayağıdır.

 

China Homelife Fuarı, Çin ürünlerinin ve tasarımlarının dünyanın önemli pazarlarında tanıtılmasına yönelik organize edilen en önemli etkinliklerden biridir. Fuar bu kapsamda Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşımaktadır.

 

800'den fazla orta ve büyük ölçekli Çinli firmanın katılımıyla, yüzlerce kalite kontrolünden geçmiş seçkin markanın sergileneceği fuarda, sergilenecek olan başlıca ürün gruplar:

 

·         Döşemelik kumaş, ev tekstili, halı ve zemin kaplamaları

·         Kumaş, hazır giyim ve aksesuarları

·         Dekoratif ürünler ve hediyelik eşya

·         Aydınlatma armatürleri ve LED aydınlatmalar

·         Gıda ve gıda işleme

·         Ev gereçleri ve elektrikli ev aletleri

·         İnşaat malzemeleri ve ekipmanları

·         Hırdavat ve el aletleri

·         Mutfak ve banyo donanımları

 

Fuarla ilgili ayrıntılı bilgi www.chinahomelifeturkey.com web sitesinde yer almaktadır.

 

Ayrıca fuar süresince İstanbul dışından gelecek olan, Çin ile ticaret yapan veya ticaret yapmayı arzu eden profesyonellerin 1 gece otel konaklaması fuar şirketi tarafından karşılanacağı bildirilmiştir.