Toplam 544 firma bulunuyor.
İş Tanımı
Sanal Fuar : Firma Tanıtımı
Telcom İletisim Bilgi İşlem Güvenlik Sistemleri
Sektör : DAYANIKLI TÜKETİM, KIRTASİYE SEKTÖRÜ
İlçe/Belde : Muğla/Bodrum
*İndirim: % 20
ʻʻDeğişime inanan ve değişerek başaranʼʼ 1996 yılında kurulan TELCOM,17 yıldan bu yana Türkiye'nin her sektörden ve her kesiminden kişi ve kurumlarına ürün hizmet sunmuş ve Türkiye'nin saygın sadece kaliteli hizmet teknoloji iş ortağı olarak ekonomideki yerini almıştır.
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.
Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak,yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir.Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.
TELCOM A.Ş bünyesindeki faaliyet alanları ile müşterilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamak için ürünlerini yalnızca en iyiyi en uygun maliyetle sunmak adına marka bağımsız olarak her marka ürünü sunarak; hizmetlerini ise uzun yılllardır çalışan kendi personeli ile üreterek kalite, uygun fiyat ve mutlak başarının vazgeçilmez adresi olmuştur.
Firma Bilgileri
Yetkili Kişi Osman YUCEL
Sektör DAYANIKLI TÜKETİM, KIRTASİYE SEKTÖRÜ
İş Tanımı BİLGİSAYAR SATIŞ, SERVİS
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
OTEL & BAR EKİPMANLARI
YANGIN SÖNDÜRME & ALARM SİSTEMLERİ
Ticaret Sicil No 010499
Oda Sicil No 009867
İşletme Türü Anonim Şirketi
Tescil Tarihi 2012-12-04
Ticaret Sicil Gazetesi Tarih ve Sayısı 8 OCAK 2013 8231
Tescilli Adres www.telcom.com.tr
Vergi Dairesi Bodrum
Vergi Numarası 8370543761
Faaliyet Alanları İletisim haberlesme sıstemlerı Alarm ve CCTV kamera sıstemlerı Pc network Wifi uyugulamarı Karel Yetkılı bayii Teknık servısı Multıtek ınterkom Sıstemlerı Kartlı Geciş Sistemleri,Tunçmatik ana dağıtıcı ve teknik servisi,Otel kilit,doorbell,energy saver sistemleri
Kuruluş Yılı 2006
İletişim Bilgileri
İlçe/Belde Muğla / Bodrum
İletişim Adresi Pamir İş Merkezi B5 Blok No :4 Konacık BOdrum MUGLA
Posta Kodu 48400
E-Mail info@telcom.com.tr
Web Adresi http://www.telcomiletisim.com
Telefon Numarası 0 252 313 03 33
GSM Numarası 0 532 516 02 52
Faks Numarası 0 252 316 73 16