2019 SEZON DEĞERLENDİRMESİ

Bodrum Ticaret Odamızın sürekli yayını olan Bodrum Mavi Dergimizin ekim sayısıyla yeniden sizlerle buluşuyoruz.

Bu sayımızda sizlere dosya haber olarak Odamızın yabancı ülke temasları, ihracatın gelişmesi ve Odamız faaliyetlerini paylaşıyoruz. Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun geçen Bodrum’daki kültür sanat etkinliklerimizi, Odamız faaliyetlerini ve Bodrum’dan ekonomi ve yaşam haberlerini zevkle okumanızı temenni ediyorum.

Geçtiğimiz günlerde yabancı ülkelerin temsilcilerinin yanında diğer illerimiz ve ilçelerimizle başlattığımız ortak çalışmalar, Muğla Odaları ve Borsası ortak toplantıları gibi faaliyetlerimizle bölgesel sorunların çözümü, daha gelecek vaad eden bir ticarileşmenin temellerini attık.

Bölgesel sorunların çözümü için ortak aklı harekete geçirdiğimiz toplantılarımızla özellikle kara ve denizdeki çevre sorunlarının çözümü, inşaat yasaklarının gözden geçirilmesi ve iş yeri fazlalığı gibi konuları detaylandırarak gelecek günlerde somut faaliyetlerle harekete geçeceğiz.

Siz değerli üyelerimize keyifli okumalar diler, güzel haberlerle bol kazançlı sağlıklı günlerde buluşmayı temenni ederim.

Sevgi ve Saygılarımla,

Yazar: İlhan ERSAN
https://www.bodto.org.tr/ sitesinden 25.07.2024 tarihinde yazdırılmıştır.