BASIN BÜLTENLERİ
“DENİZDEN” Atölyesi Başlıyor
Tarih: 04 Mayıs 2016 Çarşamba 14:24

Bodrum gastronomisi  “Denizden” atölyesi ile gelişecek…

Bodrum Ticaret Odası ve Karya Akademi Bodrum iş birliğiyle “Profesyonel Gastronomi Atölyeleri” kapsamında Bodrum Gastronomisi 'Denizden' atölyesi 9-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında MSA Mutfak Sanatları Akademisi akademik desteği ile gerçekleştirilecek.

Atölyenin amacı; Bodrum yöresinin denizinden, bahçesinden, tarlasından gelen ürünlerle yeni menüler çalışmak, tekrarlayan araştırma ve atölyelerle iki yıl içerisinde Bodrum gastronomisini hem yerele hem de uluslararası platformlara almaktır. MSA Mutfak Sanatları Akademisi Eğitmen Şef liderliğinde yürütülecek olan atölye, sadece BODTO üyesi yeme-içme sektörü işletmeleri profesyonel şeflerinin katılımına açıktır.

Atölye programı; 9-10 Mayıs, 11-12 Mayıs ve 13-14 Mayıs tarihlerinde iki günlük atölye çalışması olarak planlanmış olup, bir hafta boyunca üç ayrı atölye düzenlenecektir. Atölyelere 10 kişiden oluşan üç ayrı grup katılımcı alınacaktır. Günlük çalışma saatleri 8.30-17.30 arası olacaktır. Bu kapsamda profesyonel şefler arasından yapacağınız başvurular kapasite dahilinde davet edilecektir. Ön talep olarak alınan başvurular, başvuru sırasına göre değerlendirilecek, şefiniz için davet açılacaktır.

Atölye katılımı;

·         Atölye katılım bedeli, 472-TL'dir. BODTO Üyelerine özel olarak bu eğitim bedelinin 300-TL'si BODTO tarafından karşılanacak olup, geri kalan 172-TL ise katılımcı/firma tarafından karşılanacaktır.

·         Başvurular ön talep olarak alınacaktır.

·         Kapasite dahilinde başvuru sırasına göre teyit verilecektir.

·         Ödemeyi takiben katılım durumu kesinleşecek olup, katılımcılara bildirilecektir.

·         Atölye sonunda katılımcılara “katılım belgesi” verilecektir.

6 Mayıs 2016 tarihine kadar başvuru ve kayıt işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir!

Atölye Katılımcı Katkı Payı Ödeme Bilgileri;

Uluslararası Tasarım Vakfı İktisadi İşletmesi Garanti Bankası (TR94 0006 2000 4480 0006 2788 97) olup, işletme adına KDV dahil 172-TL'nin ödenmesinden sonra işletme adına fatura edilerek, atölye katılımı sırasında teslim edilecektir.

Kayıtlarınız ve sorularınız için 3161412 nolu telefondan BODTO’ya ulaşabilir veya proje@bodto.org.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Diğer Basın Bültenleri